Lepszy Dom
Nasze usługi

kontrol-stroitelnyh-rabot-1

Audyt budowlany

Firma “Lepszy Dom Polska” od ponad dziesięciu lat oferuje usługi inżynieryjne w budownictwie. Jedną z takich usług jest nadzór techniczny. Ten etap obejmuje kontrolę klienta nad zgodnością budowy i wykończenia budynku z rysunkami, kosztorysami i normami. Zarządzanie budową całkowicie eliminuje ryzyko długich projektów budowlanych, stosowania materiałów niskiej jakości, a także defraudacji i przekroczenia budżetu.

Naszym zadaniem jest sprawienie, aby budowa lub remont były przejrzyste i możliwe do kontrolowania bez bezpośredniego zaangażowania inwestora. Ty inwestujesz – my racjonalnie zarządzamy Twoją inwestycją.

Dlaczego inwestor potrzebuje obsługi klienta?

Gwarancja usług organizacji budowy:

  • Jakościowe i technologicznie poprawne wykonanie prac budowlanych, instalacyjnych, remontowych i wykończeniowych.
  • Optymalizacja kosztów budowy. Kontrola jakości prac budowlanych i instalacyjnych przez inżynierów pozwala zaoszczędzić do 50% budżetu projektu.
  • Brak ukrytych wad w strukturach i sieciach.
  • Właściwe przechowywanie drogich i rzadkich materiałów oraz zastępowanie ich materiałami tanimi i niskiej jakości.
  • 99-procentowa ochrona przed opóźnieniami w budowie i przestrzeganie ustalonego harmonogramu dostaw ukończonych prac.
  • Pełne wsparcie dokumentacyjne budowy (akty, dzienniki itp.).
  • Zapewnienie bezpieczeństwa, zgodności z przepisami budowlanymi, przeciwpożarowymi i bezpieczeństwa oraz technologiami.
  • Ochrona interesów inwestora w negocjacjach z wykonawcami.

Obsługa klienta i usługi organizacji budowy to nowa nisza na rynku budowlanym. Rzadko kiedy inwestor zna zawiłości prac projektowych lub produkcyjnych. W takim przypadku specjalistyczna konsultacja jest obowiązkowa. Poza tym wymagają tego dokumenty regulacyjne. Rozszerzając zakres naszych obowiązków od prostego nadzoru technicznego do obsługi klienta z funkcją kontroli obiektów budowlanych, sprawiamy, że budowa jest efektywna i korzystna ekonomicznie.

Firma “Lepszy Dom Polska” świadczy usługi inżynieryjne w zakresie budowy budynków mieszkalnych, przemysłowych i domków letniskowych, a także w zakresie drobnych remontów mieszkań. Koszt kontroli budowy jest zwracany na etapie wznoszenia budynku, a koszt obsługi klienta jest obliczany na podstawie złożoności obiektu i jest ustalany w umowie.

image

Niezawodność

Nasza firma jest znana ze swojej niezawodności, zapewniając klientom godne zaufania rozwiązania i wysokiej jakości usługi w zakresie świadczonych przez nas usług.

image

Przyzwoitość

Nasza firma słynie z uczciwości we wszystkich rodzajach pracy, zapewniając przejrzyste warunki i uczciwe terminy.

image

Jakość

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi remontowe, gwarantując niezawodność, profesjonalizm i długotrwałe rezultaty.