Lepszy Dom

Ile trwa remont mieszkania? A budowa domu od podstaw? W zależności od osobistych doświadczeń klienci nazywają różne terminy. Bez względu na to, jak bardzo brygadzista cię wzywa – pomnóż przez dwa, mówi wielu. I na próżno.

W rzeczywistości, jeśli mówimy konkretnie o czasie, potrzebuje on o połowę mniej niż wydałeś. Skąd taka pewność?
Proszę zobaczyć, jak to zwykle przebiega. Materiały kupuje klient. Długo podejmuje decyzje, ma wątpliwości, wybiera najlepszą cenę. Mistrz zabiera się do pracy i odkrywa, że ​​na przykład 99% materiałów tam jest, ale zapomniał kupić wkrętów samogwintujących. A bez nich praca nie może być wykonana.

Takich przykładów jest wiele. Czas pochłaniają drobiazgi – brak lub przedwczesne decyzje, brak materiałów, niepiśmienne planowanie.
Optymalizacja procesów to najtrudniejsza część naszej pracy. W praktyce wiemy, że nie ma nic cenniejszego dla oszczędności czasu i pieniędzy niż wstępna analiza i jasne zaplanowanie. Co to zmienia?

Jeśli istnieje carte blanche ze strony klienta, terminy wykonania prac są jak najbardziej zbliżone do technologicznych. Tydzień jest zarezerwowany na układanie płytek – mistrz początkowo otrzymuje przemyślany układ, kupowane są niezbędne materiały. Prace wykonywane są jakościowo i terminowo.

Po zakończeniu jednego procesu od razu rozpoczyna się następny, na który również wszystko jest z góry przygotowane. Dzięki temu budowa lub naprawa mogą przebiegać w sposób ciągły i zostać ukończone na czas. Naprawdę!

Sześć miesięcy wystarczy, aby doprowadzić mieszkanie klasy premium do stanu pełnej gotowości, łącznie z zamówieniem mebli i ich wykonaniem, zasłonami, wystrojem, kiedy można się do niego wprowadzić i mieszkać bez wykończenia.

Na budowę domu z pustej działki do domu z meblami, jeśli nie ma ograniczeń w finansowaniu i wszystkie decyzje są podjęte – dwanaście miesięcy.
Jeśli jesteś gotowy do budowy już teraz, zaufaj profesjonalistom. A za rok będziesz miał wymarzony dom.