Lepszy Dom

Kiedyś przyjdzie taki czas, że wszyscy będą pracować rzetelnie,

uczciwie i z jakością.

Misja firmy Lepszy Dom Polska na rynku usług budowlanych zostanie spełniona. Ale biorąc pod uwagę obecny stan rzeczy, mamy wystarczająco dużo pracy na wiele lat.

Głównym problemem w branży budowlanej jest obecnie niewykonywanie umów. Efektem tego jest dwu- lub trzykrotne niedotrzymanie terminów, a kosztorys również wzrasta. Jeśli jedynym celem firmy jest zarobienie więcej pieniędzy w jednostce czasu, to nieuchronnie prowadzi to do chęci oszukania, a nie spłacenia wykonawców, uproszczenia projektu.

A osoba, która kiedyś dokonała remontu lub zbudowała dom, sama decyduje – nigdy więcej. Poświęca się zbyt wiele czasu, wysiłku i środków, a efekt i tak często jest mizerny.

Profesjonaliści w służbie klienta – tak pozycjonujemy się na rynku. I zawsze stajemy w obronie interesów naszego klienta. Rzetelność, uczciwość, jakość – to nie tylko slogan, to zasada pracy. Naszym celem jest teraz tworzenie domów marzeń dla naszych klientów, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i zaawansowane technologie.

Jak to działa w praktyce, dobrze ilustruje nasza konsultacja. Usługa ta jest bezpłatna dla każdego i wszystkich, niezależnie od tego, czy jest klientem, kontrahentem czy kimś, kto podaje się za konkurenta. Szybko analizujemy sytuację i określamy nie tylko najlepsze opcje, ale także czas ich realizacji. Kompetentne obliczenie wszystkich procesów na starcie daje dokładną prognozę tego, co otrzymamy na mecie. Większość klientów zostaje z nami po konsultacji. Dlaczego?

Jeśli to robimy, to nie może być źle. Bezkompromisowa jakość jest wyznacznikiem, do którego naszym zdaniem każdy powinien dążyć.

Jesteśmy też gwarantem dla kontrahentów, bo rozumiemy procesy, nie zarabiamy na nieuczciwych relacjach i nie pracujemy bez umów. A jeśli przyjmujemy do pracy wykonawców klienta – znanych nam glazurników czy elektryków – i widzimy, że nie spełniają oni naszych wymagań jakościowych, robimy wszystko, by ich praca stanęła na wysokości zadania.

Cokolwiek zrobisz, twoim solidnym fundamentem będzie formalna umowa, ustalająca oczekiwania, gwarantująca jakość i płatność. Proste zasady, które przybliżą nas do czasów, gdy każdy, w każdej branży, pracuje rzetelnie, uczciwie i z wysoką jakością. Czy w zasadzie warto robić inaczej?